z Piotrkowskiej – Wojtek Makowski

minął tydzień (2)

Posted in offpiotrkowska, żarcie by zpiotrkowskiej on Październik 26, 2014

radość tygodnia

panel miejski na kongresie obywatelskim. duży pozytyw, bo to nie był jakiś event ekositwy, a linia krytyki obecnego systemu planowania i transportowania była uniwersalna. i nie musiałem tłumaczyć, że rowery to nie jest temat drobny, bo zastąpił mnie w tym wiceminister Orłowski z MIR;-)
ból dupy tygodnia

spotkanie konsultacyjne „dla organizacji” ws. studium transportowego, na 104. po raz kolejny inżynier monkiewicz opowiadał, że konsultacje społeczne są bez sensu, bo przychodzą przeciwnicy, nowych arterii, a zwolennicy nie, jak w planowaniu dróg nie można zakładać, że ktokolwiek jeździ rowerem, bo czasem deszcz pada, a poza tym on się nie przesiądzie nigdy. ten dokument jest śmieciem. jak będę miał czas, zrobię do tego tysiąc przypisów.

 

jedzenie tygodnia

myślałem, że będę mógł napisać coś o festiwalu zielonych smaków, ale danie festiwalowe w marcello w manuface (puste wnętrze z setką wydekoltowanych włoszek z przeszłości) było zaledwie poprawne, a w drukarni nie było wolnego stolika. w związku z tym ostatnim załapałem się na wegeburgera w spółdzielni, z naprawdę soczystym i aromatycznym kotletem. podobno wersja mięsna o wiele słabsza.

 

kalendarz na przyszły tydzień
kolejne spotkanie poszukujących zaginionego kwartału na pl. wolności 5 – 30.10.2014 r. /czwartek/godz. 18.00 „Mieszkanie w śródmieściu – ekonomiczny przymus czy mieszczańska moda?” z Mają Grabkowską z Sopotu. Maja jest jedną z fajniej uwrażliwiających na różne miejskie sprawy badaczko-działaczką z okolic ruchów miejskich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: